Podporte dojčenie darcovskou SMS

Vaša jedna SMS môže skutočne pomôcť!

Dve eurá, ktoré menia život bábätkám i mamičkám. Možno práve vám, keď raz budete potrebovať pomôcť s dojčením alebo inej mamičke.

Stačí odoslať SMS správu s textom DMS DOJCIME na číslo 877.

Cena DMS je 2 € v sieti operátorov 02, Telekom a Orange.

Zbierka je registrovaná MV SR:
-- Registrové číslo zbierky: 000-2015-022182, Názov zbierky: Pomoc a podpora pri dojčení na podporu zdravia dieťaťa i matky, konaná od  16.08.2014 do 15.08.2016 (správa zbierky)
-- Registrové číslo zbierky: 000-2016-025848, Názov zbierky: Pomoc a podpora pri dojčení na podporu zdravia dieťaťa a matky, rok 2016, konaná od 01.09.2016 do 15.08.2017
 a realizovaná prostredníctvom DMS systému, ktorý spravuje Fórum donorov. 

Pomôžte pri realizácii projektu o. z. MAMILA Podpora dojčenia pre podporu zdravia dieťaťa i matky zaslaním darcovskej SMS správy (DMS). Cieľom projektu je zabezpečenie fungovania emailovej a internetovej poradne dojčenia na http://www.mamila.sk/pre-matky/poradna-dojcenia/ a príprava vydania novej knižky s názvom Praktický návod na riešenie otázok s dojčením.

Môžete poslať neobmedzené množstvo darcovských SMS správ.

Darcovská SMS správa je správa, ktorú darca prijme a ktorá je spoplatnená sumou 2 €. Obdarovaný dostane 96 % ceny z každej darcovskej SMS správy. Darca, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS DOJCIME (DMS medzera DOJCIME) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora.

Mobilní operátori odvádzajú 100 % z každej darcovskej SMS správy.

Ak darca pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude.

Ďakujeme vám za všetky vaše dary!

Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na www.donorsforum.sk.

Dojčenie môžete podporiť tiež pomocou nášho darovacieho portálu.

DMS - čb je medzinárodná ochranná známka. Výhradným držiteľom práv k ich užívaniu na území Slovenska je Fórum donorov.

Mamila.sk > O nás > Darcovská SMS