Kavitacia a dojcenie, idu dokopy?

Anna    01.03.2013, 09:32

Dobry den, mam 8 mesacne dieta, ktore kojim - cca 7x/24 hod. Planujem podstupit kavitaciu. Citala som nazory pre aj proti. Som zvedava aj na Vas nazor. Hrozi nieco mojmu dietatu, ak podstupim kavitaciu v obdobi dojcenia? Dakujem.

Milá Anna,

nie je jediný dôvod, pre ktorý by kavitácia počas dojčenia mala byť problém. Vášmu dieťatku nič nehrozí, ak sa ju rozhodnete podstúpiť. Môžete ďalej dojčiť bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kavitacia a dojcenie, idu dokopy?