Acnatac

Lucia    06.03.2023, 14:42

Dobry den, dojcim 18m syna a trpim akne. Kozna lekarka (okrem toho,ze mi odporucila prestat dojcit-lebo uz je to po vsetkych strankach zbytocne

Milá Lucia,

prípravok Acnatac obsahuje v géli dve zložky - jednou je lokálne antibiotikum, druhou je tretinoín, čo v určitá forma vitamínu A. V takomto prípravku, ktorý sa v malom množstve natierať len lokálne na kožu, je tretinoín počas dojčenia v poriadku na rozdiel od jeho iného použitia. Ak prípravok používate, môžete v dojčení pokračovať tak, ako ste zvyknutá.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok