Môžem počas dojčenia absolvovať bankovú masáž?

Mirka    08.04.2013, 11:45

Môj drobec má 12 mesiacov. Mám už dosť veľké bolesti chrbta nakoľko sa ešte nosíme po rukách a máme 11 kg. Dojčím ho ešte 2-krát cez deň a potom pred spaním a v noci podľa potreby. Nemôžu tie banky spôsobiť nejaké zablokovanie mliečnych žliaz? Je to tiež určitá forma detoxu. Ďakujem.

Milá Mirka,

bankovú masáž môžete absolvovať, nemá to súvis so zablokovaním mliečnych žliaz.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Môžem počas dojčenia absolvovať bankovú masáž?