Preco banky odmietaju mliecko?

Lenka    06.07.2013, 21:50

Preco banky odmietaju mliecko od darkyn, ktorym bola podana transfuzia? dobry den. v porodnici som stratila vela krvi a dostala som transfuzie. zaujimalo by ma, co je na takom mliecku zle. dakujem velmi pekne. :)

Milá Lenka,

na materskom mlieko po podaní transfúzie nie je nič zlé. Banky mlieka majú pri darovaní materského mlieka veľmi prísne kritériá. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Preco banky odmietaju mliecko?