Oregánový olej

jana    12.07.2013, 10:33

Chcela by som sa opýtať či sa oregánový olej /Candimis/ môže užívať aj pri dojčení na candidu bradaviek. Mala som s ním veľmi dobré skúsenosti pri vaginálnych mykózach a chcela by som ho užívať aj teraz. Ďakujem

Milá Jana,

áno, môžete oreganový olej používať aj na bradavky. Ak ho budete používať, nemusíte bradavky pred dojčením umývať ani olej nijako zotierať.

V prípade potreby existujú aj ďalšie spôsoby liečby kandidózy na bradavkách.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Oregánový olej