Entizol pocas dojcenia

Slavka    16.07.2013, 15:09

Dobry den, z vyteru z posvy mi vysla Garderella vaginalis. Partner i ja mame byt prelieceni Entizolom. Podla letaku je Entizol pocas dojcenia kontraindikovany. Mam 5,5masacnu dcerku, ktoru plne dojcim.Mohla by som uzivat Entizol aspon vaginalne? Dakujem za odpoved.

Milá Slávka,

tento liek môžete pri dojčení užívať (a to nielen vaginálne, ale aj ako tabletky, teda orálne) a zároveň pokračovať v dojčení tak ako obvykle.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Entizol pocas dojcenia