Dojčenie a paralen 2

Lenka    28.07.2013, 23:36

Ďakujem za odpoved... ale naozaj som jej nemohla nejako ublížiť ked som užila tak veľa paralenu? teda za den cca 2 paraleny po dobu 7-8 dní? Má slaby šelest na srdiečku. Nemohlo jej to poškodiť napr. obličky a pečen? dakujem. mam o nu strach.

Milá Lenka, 

nerobte si starosti, nemáte dôvod. V prvom rade, neužili ste nijako veľa Paralenu, ani nie množstvo, ktoré sa bežne užíva. Šelest na srdci vášho bábätka nemá žiadnu súvislosť s tým, že ste brali paralen, nemusíte sa o svoju dcérku báť, a to ani ohľadne obličiek či pečene. Urobili ste dobre, keď ste dojčili.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a paralen 2