Amalgamova plomba

diana    03.09.2013, 22:08

dobry den.mam tri a pol mesacneho plne dojceneho synceka a prave som zistila,ze som asi pri jedle prehltla amalgamovu plombu.neviem kedy presne to bolo (neviem kedy v priebehu dna to bolo,len teraz som si jazykom dieru nahmatala).je dojdenie bezpecne?nemoze sa malemu nieco stat? vopred dakujem za odpoved

Milá Diana,

áno, dojčenie je bezpečné, aj keď ste prehltli amalgánovú plombu. Nič sa nedeje, dojčite ďalej tak ako doposiaľ. Nemusíte sa báť.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Amalgamova plomba