Incovenal Comfort s dojcenie

Sona    27.09.2014, 10:55

Dobry den, mam 3mesacnu dcerku, plne kojim a chcem sa opytat, ci mozem uzivat Incovenal Comfort nakolko mam problem s unikom mocu po porode a na krabicke je uvedene, ze je nevhodny pre dojciace zeny. Dakujem pekne.

Milá Soňa,

Incovenal Comfort môžete užívať a popri tom dojčiť bez obmedzení a úplne bez obáv.  Incovenal Comfort neobsahuje nič, čo by ste normálne za bežných okolností nemohli jesť - tekvicové semienka, ľan, praslička, vitamíny. Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Incovenal Comfort s dojcenie