Hnacky a dojcenie

Jana    03.03.2012, 20:01

Dobry den, mam 17-mesacnu dcerku, ktoru stale na poziadanie kedykolvek dojcim, aj cez den, aj v noci. Mozem v situacii, kedy ma trapia hnacky uzivat nejake bylinky, caje, ktore tento moj problem zlepsia, bez obav, ze sa narusi tvorba mliecka? Dakujem velmi pekne.

Milá Jana,

áno, môžete, nemajte žiadne obavy. A pre vašu dcérku je dôležité, aby ste v dojčení pokračovali, pretože jej tým poskytujete okrem iného aj protilátky proti vašej chorobe. Prajeme rýchle uzdravenie.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Hnacky a dojcenie