Mlieko

Marta    20.12.2014, 18:38

Dobry den chcem sa opytat ako dlho moze byt mlieko v prsiach ked som syna odstavila pred 10 mesiacmi?Ked si viac krat postlacam bradavkyvyjde miz nich zlta kvapalina.dakujem

Milá Marta,

mlieko v prsia môže byť aj veľmi dlho po skončení dojčenia. Rádovo aj celé roky, sú známe prípady, keď mali matky mlieko v prsníkoch aj viac ako 20 rokov po skončení dojčenia. Nie je to neobvyklé a je to úplne normálne, netreba s tým nič robiť.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok