Chudnutie a dojcenie

Monika    12.03.2012, 12:00

Dobry den prajem, v maji bude mat syncek 1 rok a vtedy potrebujem zacat s 90-dnovou rozlisovacou dietou (bielkovinovy den, skrobovy den, uhlohydratovy den a zeleninovo-ovocny den). Moj problem spociva v tom, ci pri tejto diete sa do mliecka dostanu skodlive latky, ked budem rychlo chudnut. Dakujem velmi pekne za odpoved

Milá Monika,

nie je problém, aby ste začali chudnúť počas dojčenia. Dojčenie po 1. roku života vášho dieťatka je preňho nesmierne dôležité a je dôležité v dojčení pokračovať aj počas chudnutia. Podobne ako pri chudnutí v akomkoľvek období života, dodržiavajte zásady toho, čo je rozumné chudnutie.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Chudnutie a dojcenie