Mozem ako dojciaca matka mesacneho babetka navstevovat infrasaunu?

Lucia Kusnirikova    23.08.2012, 18:40

Ako casto a pri akej teplote aby som neublizila mlieku? Mam 2,5 rocneho syna so zapalom v uskach a rada by som ho tam zobrat Dakujem

Milá Lucia,

nie je dôvod, pre ktorý mi ste nemohli navštevovať infrasaunu. Nezáleží na tom, ako často, teplota infrasauny "neublíži" materskému mlieku. Môžete navštevovať infrasaunu rovnako ako akýkoľvek iný človek.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Mozem ako dojciaca matka mesacneho babetka navstevovat infrasaunu?