Dojcenie a uzivanie liekov

Jasmina    27.11.2017, 15:32

Dobry den, Som tehotna a uzivam lieky Serlift a Abilify, je mozne po narodeni dietatka dojcit s touto kombinaciou liekov? Na ine lieky nie je u mna mozne prejst. Dakujem velmi.pekne.

Milá Jasmina,

po pôrode bude pre vaše bábätko aj pre vás bezpečnejšie, ak budete pokračovať v dojčení pri užívaní týchto liekov. Podrobné vysvetlenie nájdete v tejto odpovedi z poradne dojčenia:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=6299Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojcenie a uzivanie liekov