Kĺbová výživa

Klaudia    06.12.2017, 16:40

Dobrý deň, mám 8 týždňového syna a roky nám problémy s kolenami. Teraz ma už opäť dosť bolia a chrbát tiež. Prosím vás aké výživové doplnky sa môžu pocas dojčenia? Neprikrmujeme, len dojčím. Niečo na chrupavky ako kolágén alebo podobne? Ďakujem

Milá Klaudia,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli užívať výživové doplnky alebo iné prípravky pre kĺbovú výživu. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje.

Prečítajte si aj tento odkaz:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=543Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kĺbová výživa