Condrosulf a dojčenie

Katarína    02.08.2018, 21:42

Dobrý den. Po uraze clenka a nasledných komplikáciach mi lekár predpísal Condrosulf 800 tablety. Dojčím 15 mesacneho syna v noci a cez den cca 3x. Mozem pri dojcení užívať tento liek? Dakujem

Milá Katarína,

z hľadiska dojčenia nie je dôvod, pre ktorý by ste nemohli tento prípravok užívať. Ak by bola potrebná aj iná liečba, je možné nájsť lieky a popritom dojčiť. Nie je potrebné odkladať riešenie svojich zdravotných problémov kvôli dojčeniu.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Condrosulf a dojčenie