Vetranie

Barbora    16.08.2018, 22:07

Prosim Vas, je dolezite prsia ,,vetrat,,? Ja som totiz nonstop v podprsenke s vlozkami, pretoze mi mlieko tecie. Dakujem.

Milá Barbora,

mnohé mamičky pozorujú vytekanie mlieka medzi dojčeniami, a  toto väčšinou ustane v priebehu prvých pár mesiacov. Väčšinou ide len o kozmetický problém, ktorý mnohé mamičky riešia používaním rôznych zberačov mlieka. Tento spôsob môže byť vhodnejší než dlhodobé a neustále používanie vložiek, pretože tie vytvárajú vlhké a teplé prostredie, v ktorom sa môžu premnožiť niektoré mikroorganizmy. Ak by išlo o veľké množstvo mlieka, zberajte ho do zberačov a môžete toto mlieko darovať pre iné bábätko, ktoré mamička dokrmuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok