Bylinky na podporu dojčenia

Viera    24.08.2018, 13:14

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že ako dlho je možné užívať bylinky na podporu dojčenia - senovku a benedikt. Užívam ich už dosť dlho, od narodenia dcérky, čiže už vyše mesiaca. Prípadne, ak ich teraz skúsim vysadiť a keby som náhodou mala niekedy menej mliečka v budúcnosti, či môžem znova nasadiť, či budú mať rovnaký efekt. Ďakujem.

Milá Viera,

ak je to potrebné, je možné tieto bylinky užívať aj dlhodobo. Preštudujte si však podrobne túto odpoveď z našej poradne, v ktorej sa na túto otázku pozeráme z rôznych aspektov:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7059Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Bylinky na podporu dojčenia