Ciprinol a dojcenie

Zuzana    13.09.2018, 16:53

Dobrý deň,prosím Vás, dostala som silnú infekciu močových ciest a lekár mi predpísal ciprinol s tým že mám prestať dojčiť,mám 16 mesačnú dcérku závislý na dojčení a nedarí sa mi ju prestať dojčiť a ani to nechcem urobiť, môže jej to nejak ublížiť?

Milá Zuzana,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vašu dcérku bezpečnejšie pokračovať v dojčení. Prečítajte si túto otázku z poradne dojčenia, kde sa pýta mamička, ktorej lekár odporučil v dojčení pokračovať a v odpovedi nájdete aj podrobnejšie vysvetlenie od farmaceutov:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=3357Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ciprinol a dojcenie