Melocox pri kojeni

Jitka    28.09.2018, 14:48

Dobry den. Mam dlouho trvajici zanet slach v nartu. Byla jsem nucena obratit se na lekare. Napsal mi Melocox. Kojim tri mesicni mimco. Mohu Melocox? Dekuji

Milá Jitko,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše bábätko bezpečnejšie pokračovať v dojčení popri potrebnej liečbe. Vysvetlenie nájdete v tomto článku: 

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Melocox pri kojeni