Čaj Hanasaki na chudnutie a kojenie

Gabriela    15.10.2018, 07:24

Moja dcérka má 23 mesiacov a ešte ju mojim. Nie často...cez deň 1x pred obednajsim spánkom, večer tiež pred spaním a v noci Max.2x. podľa mňa už nejde ani tak o oapanie, skôr je to o psychike, že má maminku pri sebe. Nedávno som si kúpila čaj Hanasaki na chudnutie. Môžem ho piť? Ďakujem za odpoveď.

Milá Gabriela,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste pri konzumovaní tohto čaju nemohli pokračovať v dojčení, ktoré je naďalej pre vaše dieťatko nesmierne dôležité.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Čaj Hanasaki na chudnutie a kojenie