Dicetel

Petra    19.10.2018, 18:40

Dobrý deň, prosím Vás, môžem užívať Dicetel 2x denne, ak dojčím 2,5 ročné dieťa? Dojčenie je už sporadické, pri uspávaní dieťaťa na obed a večer a niekedy v noci. Ďakujem

Milá Petra,

z hľadiska dojčenia je pre vaše zdravie, aj pre zdravie vášho dieťatka bezpečnejšie pokračovať v dojčení popri tejto liečbe. A to aj v prípade, že by ste dojčili omnoho častejšie. Dojčenie nemusíte kvôli liečbe nijako časovať alebo obmedzovať.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok