Re: prvé príkrmy

Jana    27.11.2018, 15:05

Dobrý deň, nemám vlastne otázku, ale chcem využiť tento formulár, aby som poďakovala za odpoveď na otázku, ktorú som posielala včera, a zároveň sa ospravedlniť za útočný tón použitý v tejto otázke. Ďakujem.

Milá Jana,

veľmi pekne vám ďakujeme za túto vašu reakciu na vašu pôvodnú otázku, ktorú sme publikovali tu: https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7364

Chápeme, prečo ste pôvodne reagovali to, ako ste napísali, zostali ste jednoducho z reakcie lekárky prekvapená a nie je ľahké sa v týchto otázkach rýchlo zorientovať - prajeme vám veľa krásnych chvíľ s vaším bábätkom.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Re: prvé príkrmy