Plomba

Kristína    12.12.2018, 09:31

Dobry den! Dnes som dostala dost velkú docasnu plombu do zuby. Ked som dobre pocula od doktorky, dostala som Biodentin a Kavit. Teraz som zistila, ze mi chýba casť plomby, asi som zjedla s obedom. Chcem sa opýtat, ze tie lieky majú nejakú vplyv na dojcenie? Dost casto dojčím 8 mesacnú dcérku. Dakujem.

Milá Kristína,

môžete pokračovať v dojčení, toto nepredstavuje žiaden problém pre bábätko, nemusíte dojčenie nijako obmedzovať ani čakať, kým plomba bude vylúčená z tela.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok