Proenzi 3+expur

Kristina    16.12.2018, 12:36

Dobry den, nenasla som medzi otazkami tento liek resp.doplnok. kúpila som to dneska v lekarni na odporucanie lekara, avsak sa tam.pise, ze nie je odporucany tehotnym a dojciacim zenam. Mam problemy s klbmi, bolesti kolena,bedroveho klbu, artrozu st. 1.mozem uziivat tento pripravok? ( kura trva 6 tyzdnov). Syncek ma 23 mesiacov,ale dojci sa casto,aj.v noci.dakujem

Milá Krístína,

váš lekár má pravdu, tento doplnok výživy môžete počas dojčenia bez obáv užívať. Táto veta, ktorá je na letáku uvedená, je ochranou firmy vyrábajúcej daný produkt a tiež ukážkou toho, ako málo sú cenené dojčiace matky na to, aby sa tým daná firma seriózne zaoberala. Je na škodu veci, že pohodlnosť takýchto firiem a snaha chrániť sám seba následne vytvára dojem, že dojčiace matky nemôžu v prípade choroby užívať nič, čo nie je pravda. Z hľadiska dojčenia môžete užívať tento doplnok a platia pre vás aj iné možnosti liečby, ktorú by ste prípadne potrebovali. Prečítajte si aj tento článok:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Proenzi 3+expur