Dojčenie a ajurvédsky čaj

Jana    06.02.2019, 18:36

Dobrý deň! Rada by som sa opýtala, či môžem počas dojčenia užívať ajurvédsky čaj na vyvolanie menštruácie ,,Shatapushpi". Dojčím takmer 2 ročnú dcérku a priali by sme si druhé dieťa, lenže ešte stále mi nenabehol cyklus. Dcérku odstaviť určite nechcem, ale rada by som vyskúšala niečo čo mi môže dopomôcť vyvolať menštruáciu. Uprednostnila by som čaje pred inou medicínou. Ďakujem vám za odpoveď.

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia nepredstavuje použitie tohto čaju problém, pokojne pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje. Preštudujte si aj túto odpoveď z našej poradne:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=6298Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a ajurvédsky čaj