Pľuzgierik na bradavke

Janka    24.02.2019, 12:29

Dobrý deň. Končím 8. mesiac tehotenstva a na bradavke sa mi objavil malý priestvitný pľuzgierik (mám ho pár týždňov). Pri dotyku to jemne bolí. Obávam sa, aby to nemalo vplyv na dojčenie a aby mi ho nezťažovalo. Vedeli by ste mi prosím poradiť, čo by to mohlo byť a čo stým? Ďakujem krásne za radu. :)

Milá Janka,

odporúčame vám konzultovať túto situáciu s vašim gynekológom, pretože problémy s bradavkami a prsníkmi nie je možné vyhodnotiť prostredníctvom internetu a vo vašej situácii má zmysel riešiť túto situáciu ešte v tehotenstve, aby bola bradavka zdravá v čase pôrodu.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Pľuzgierik na bradavke