Vyzivovy doplnok pocas dojcenia

Bara    19.03.2019, 12:04

Dobry den. Dojcim 11 mesacnu dcerku. ktoru aj dokrmujem 3x denne. Posledne 3 mesiace sa mi zacali robit herpesy. Kazdy tyzden jeden herpes. Neviem sa toho zbavit. Pred tehotenstvom mi velmi pomahal preventivne vyzivovy doplnok L-lyzin od Kompavy. Chcela by som sa spytat, ci ho mozem uzivat aj teraz pocas dojcenia. Dakujem

Milá Bara,

z hľadiska dojčenia nepredstavuje užívanie tohto doplnku žiadny problém. Pokojne pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje a dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa užitia prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vyzivovy doplnok pocas dojcenia