Kolika z vojtovej metódy?

veronika    27.03.2019, 20:41

Dobrý deň prosím je možné aby dieťatku vznikla kolika o desiatej dopoludnia keď ma 9 týždňov?doteraz nikdy ani raz takto synček neplakali.zacalo to o desiatej dopoludnia keď už ráno nemohol zaspať ako vždy a od desiatej do večera do piatej vyčerpávajúci neutíchajúci plač.potom sa vykakal a nastal kľud.o týždeň ten istý scenár až na to že o piatej večer sa upokojil a spal kľudne celú noc a kakal až na ďalší deň.zacali sme v tomto období cvičiť vojtovu metódu je možný súvis s takýmto plačom?ďakujem za odpoved

Milá Veronika,

skúste sa spýtať terapeuta (alebo terapeutku), ktorý vás Vojtovu metódu učil, a prejdite s ním svoju situáciu osobne a poproste ho, aby vám pomohol nájsť riešenie.

Pozrite si toto naše inštruktážne video, v ktorom uvidíte, ako môžete svoje bábätko upokojiť, keď plače: https://www.mamila.sk/pre-matky/nazorne-ukazky-spravneho-dojcenia/#EVaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kolika z vojtovej metódy?