Dojčenie a torecan

Michaela    26.04.2019, 13:06

Dobrý deň, už od včera vecera zvraciam a nezdrzim v sebe ani vodu, boli mi predpísané capiky torecan, lenže v pribalovom letáku píše že sa nesmie užívať počas dojčenia. Dcerka ma 2,5 roka, môžem to užívať alebo sa radšej tomu vyhnúť ? Ďakujem

Milá Michaela,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiaden problém. Pokračujte v dojčení. Prečítajte si aj túto odpoveď z našej poradne:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=1898Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojčenie a torecan