Isoprinosine liečba a kojenie

Vanda    10.05.2019, 15:40

zdravím, potrebujem poradiť. Dojčím 18mesačného syna 1x denne ráno pri zobudení, Mala by som nasadiť liečbu isoprinosinom. Je nutné uplne prestať dojčiť, podľa lekárky áno.

Milá Vanda,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste pri užívaní tohto lieku nemohli pokračovať v dojčení. Prečítajte si aj toto vysvetlenie:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Isoprinosine liečba a kojenie