Glukozovy sirup

Jana    21.05.2019, 10:43

Moja dcera 4,5mes je plne dojcena.V juni musim absolvovat kontrolu pri diabetikovi,kvoli tehotenskej cukrovke,kde vypijem glukozovy sirup.Mozem ju potom hned normalne kojit dalej?

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiaden problém, môžete pokojne dcérku dojčiť aj po vypití glukózového roztoku a aj počas ďalších hodín, tak ako to dcérka potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Glukozovy sirup