Olej s oreganom pocas dojcenia

Lucia    30.05.2019, 09:03

Dobry den, chcem sa opytat, spravilo sa mi na pate kurie oko a odporucili mi si to potierat olejom s oreganom (zlozenie oleja - kokosovy olej a oregano - znacka dõterra). Neviem sa vsak dopatrat ci si tym mozem potierat nohu aj pocas dojcenia? Za odpoved vopred dakujem

Milá Lucia,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje absolútne žiaden problém, oreganový olej by ste mohli užívať aj vnútorne. Ak by to bolo potrebné, môžete použiť aj iné lieky na liečbu kurieho oka, viaceré z nich už máme z minulosti zodpovedané v poradni.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Olej s oreganom pocas dojcenia