Dojcenie po operacii

Michaela Achelis    24.06.2019, 16:55

Dobry den, absolvovala som prave operaciu cysty v plnej narkoze,plus vsetky mozne suvisiace lieky ako antibiotika,lieky od bolesti (novalgin, tramal), na spanie (diazepam), proti zvracaniu a bohvieco este (neviem co vsetko mi kvapkalo z infuzie) a doma ma caka asi patrocny pricucnicek, tak by som sa chcela spytat ci mozem kojit ked pridem domov, ked uz som dva dni bez liekov. Dakujem.

Milá Michaela,

z hľadiska dojčenia môžete pokračovať v dojčení hneď, bez ohľadu na to, ako dlho ste po narkóze vrátane ostatných liekov, ktorú ste potrebovali dostať. Nie je potrebné čakať, ani keby vás teraz prišiel synček pozrieť do nemocnice.

Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.

« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Dojcenie po operacii