Nurofen

Zuzana    04.07.2019, 13:19

Dobry den, mozem uzivat pocas kojenia nurofen? Maly ma 4mes, je plne kojeny. Pisu ze kratkodobo mozem na letaku, to je prosim kolko? Tych 5dni 2tabl. denne mozem? Dakujem Vam

Milá Zuzka,

z hľadiska dojčenia je pre vaše bábätko aj pre vaše zdravie bezpečnejšie, ak pri užívaní tohto lieku budete pokračovať v dojčení, môžete ho užívať v takom dávkovaní, aké je uvedené pre dospelého človeka, pričom nie je dôvod obmedzovať užívanie na krátku dobu. Prečítajte si aj túto odpoveď, kde sú podrobnejšie informácie:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=5116Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok