Estragon v jedle

Miriama    08.07.2019, 15:14

Dobry den,prosim Vas ja dla som gulas a dozvedela som sa,ze bolo pouzite mensie mnozstvo aj estragonu,dcerka ma 17 mesiacov a kojim ju este.dufam,zevsom dcerke kojenim neuskodila?kedze som dakde citala,ze to patri medzi nebezpecne byliny v tehotenstve aj pri kojeni

Milá Miriama,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli dojčiť a popri tom konzumovať jedlá okorenené napríklad aj estragonom. Toto nijakým spôsobom neovplyvní zloženie materského mlieka ani jeho tvorbu. Dcérke ste nijakým spôsobom neublížili. O dojčení sa dozviete často rôzne informácie, ktoré sa nezakladajú na žiadnych vedecky overených informáciách a sú často len tradovaním rôznych mýtov.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Estragon v jedle