Bodky na mandliach

Alena    19.07.2019, 20:32

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či ste sa stretli s názorom, že dojčené dieťa môže mať biele bodky na mandliach z mliečka? Niečo ako pri angíne ale bez zapálených mandlí. Ďakujem za odpoveď.

Milá Alena,

materské mlieko nespôsobuje vznik bielych bodiek na mandliach. Ak by to tak bolo, väčšina dojčených detí by mala biele bodky na mandliach. A to tak nie je. Hľadajte preto spolu skutočné dôvody pre túto situáciu a pokračujte ďalej v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Bodky na mandliach