Femibion 2 a Vigantol

Nada    29.07.2019, 17:55

Pekný deň, chcela by som sa informovať, či nemôže babätku škodiť, ak užívam femibion 2 (určený na obdobie dojčenia) a babätko zároveň užíva vigantol (2kvapky denne - cca 1000UI). Vo femibione sa nachádza množstvo 800UI. Babätko ma momentálne 3 mesiace. Vopred Vám ďakujem za odpoveď

Milá Naďa,

nemusíte sa znepokojovať, môžete užívať svoje vitamíny, aj v prípade, že dojčíte bábätko, ktoré dostáva svoje vitamíny.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Femibion 2 a Vigantol