Odsávanie mlieka v noci

Jana    02.08.2019, 17:45

Dobry den, mam 10 tyzdnovu dceru-plne dojcena.Kazdu noc sa budi na dojcenie iba raz/cca o 3 hodine/.Chcem sa spytat, ci je potrebne v noci odsavat mlieko vzhladom na tvorbu mlieka/prolaktin/.Cumlík ani flasu ani zavinovacku nepouživame.Dcera spi v postielke pripevnenej k manzel.lozku bez bocnice.Cez den dojcim podla potrieb dcery min.12x a viac/ cez den spi cca 3x po pol hodinke/Dcera pribera, prospieva.Dakujem Vam.

Milá Jana,

na vašu otázku sme odpovedali pred pár hodinami, nájdete ju v tomto odkaze:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7974Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Odsávanie mlieka v noci