Vytok z prsnika

Katarina    10.08.2019, 07:44

Dobry vecer chcem sa spytat uz pol roka nekojim maleho ale z jedneho prsnika mi este vyteka mlieko,ale z druheho mi vyteka krv s takym bielym vytokom,co to moze byt.Nic ma neboli.dakujem za kazducku odpoved.

Milá Katarína,

po skončení dojčenia mnohé ženy pozorujú vytekanie malého množstvo mlieka, často aj mnoho rokov. Vytekanie krvi však nie je v poriadku. Obráťte sa preto na svojho lekára, bez ohľadu na to, že nepociťujete bolesť v prsníku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vytok z prsnika