URGENT - v pondělí 16.9. Rehabilitace - magnety na koleno

Hanka    13.09.2019, 12:15

Prosím, mám po úrazu kolene a v pondělí mám nastoupit rehabilitaci - magnety na to koleno. Může se to při kojení? Kojím v poledne, večer, noc, ráno. Dítěti je 2,5 roku. Musí se nějak snížit intenzita těch magnetů? Předem děkuji.

Milá Hanko,

toto pre dojčenie nepredstavuje absolútne žiadny problém. Nemá to akým spôsobom ovplyvniť ani tvorbu, ani zloženie materského mlieka, s dojčením toto nijako nesúvisí. Pokojne dojčite tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, hoci aj hneď po rehabilitácii.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > URGENT - v pondělí 16.9. Rehabilitace - magnety na koleno