GINKO BILOBA

Mária    24.09.2019, 09:27

Dobrý deň Môžem užívať ginko biloba keď dojčím?Dieťa má 20 mesiacov,dojčím na požiadanie.Som po operácii tenkého čreva,dosť som schudla a trápia má aj migrény,celkovo sa cítim slabšie,čo bolo aj pred operáciou.Zna mi poradila proti migréne a na prekrvenie.Taktiež užívam šumivé magnézium.Čo by mi mohlo pomôcť nabrať síl?Ďakujem.Mária

Milá Mária,

z hľadiska dojčenia nie je žiaden problém, aby ste užívali ginko, dávali si horčík, či urobili iné potrebné opatrenia, aby ste sa začali cítiť lepšie. Pre vaše bábätko a aj pre vaše zdravie je v takejto situácie bezpečnejšie pokračovať v dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > GINKO BILOBA