Urinal Express ph

Simona    09.10.2019, 12:48

Dobry den! Mam 10-mesacneho syna, ktoreho este popri riadnej strave dojcim, hlavne v noci. Chcem sa informovat, ci mozem uzivat vyzivovy doplnok Urinal Express ph. Vopred vam dakujem za odpoved!

Milá Simona,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje vôbec žiaden problém. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše bábätko pokračuje, či už v noci, alebo cez deň (bábätká v tomto veku sa pokojne môžu dojčiť často aj cez deň), dojčenie nečasujte podľa užitia doplnku ani ho neobmedzujte.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Urinal Express ph