Lieky na nevolnosti v tehotenstve

Eva    18.12.2019, 21:05

Dobry den, dojcim 27-mesacnu dcerku a som v siedmom tyzdni dalsieho tehotenstva. Uz teraz ma velmi trapia celodenne nevolnosti, pri prvom tehotenstve som musela uzivat Torecan az do porodu. Chcem sa opytat, ci existuju nejake ucinne lieky, ktore by som mohla uzivat aj pri dojceni. Vopred dakujem za odpoved.

Milá Eva,

z hľadiska dojčenia môžete užívať Torecan a aj iné lieky proti nevoľnosti, ak by ste ich potrebovali. Pokračujte v dojčení tak, ako to vaše staršie dieťatko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Lieky na nevolnosti v tehotenstve