bolest pri kojení 2.

Renáta    26.07.2011, 23:38

Dobrý den.Dakujem za rýchlu odpoved.Rada by som skusila univ.mastičku ale neviem kto mi všetko potrbné k tomu predpíše.je to všetko na recept?Moj gynekolog,mi povedal,že mám prestat kojit a viac sa somnou nezaoberal,preto neviem na koho sa obrátit.Kojit chcem nadalej.Dakujem za odpoved.

Milá Renáta,

predpokladáme, že táto vaša otázka sa viaže na túto predchádzajúcu otázku: http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=82

Univerzálnu masť môže predpísať kožný lekár. Ak nám napíšete email na dojcenie@mamila.sk môžeme vám poradiť presné zloženie a názvy prípravkov, ktoré treba predpísať. Do emailu tiež, prosím, napíšte, z akého mesta ste.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > bolest pri kojení 2.