Kapucinka pocas dojcenia

Zuzana    30.01.2020, 10:34

Dobry den prajem. Mam 3t novorodenca, dcera je vylucne dojcena. Mam problem s mocovym mechurom a rozmyslam, ze siahnem po kapucinke (tinktura alebo tablety). Je kapucinka vhodna pocas dojcenia? Dakujem za odpoves

Milá Zuzana,

áno, samozrejme, z hľadiska dojčenia nie je problém, aby ste používali tento prípravok počas dojčenia. Popri jeho užívaní môžete pokračovať v dojčení bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kapucinka pocas dojcenia