Striedava starostlivost pocas dojcenia?

Mila    13.02.2020, 16:05

Dobry den, odstahovala som sa od partnera do ineho mesta. Partner chce dieta do striedavej starostlivosti napriek dialke, musela som sa prestahovat k rodicom, alebo sa vyjadril ze pojde na matersku. Dieta ma 14 mesiacov. Vychovavam kontaktne, nosenie, spolocne spanie, dojcenie na poziadanie. Viem ze do 3 rokov sa vyvija vazba na matku a moze to mat aj negativny dopad. Moze sud nariadit striedavu starostlivost. Kde mozem ziskat podporu? Dakujem :( .

Milá Mila,

na email, ktorý ste uviedli k svojej otázke vám zasielame stanovisko detskej lekárky o význame dojčenia pre staršie bábätko.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Striedava starostlivost pocas dojcenia?