Kozmetika s kyselinou salicylovou

Ivana    27.02.2020, 19:23

Dobrý deň, dozvedela som sa, že v tehotenstve nie je vhodné používať kozmetiku s obsahom kyseliny salicylovej. Chcela by som sa spýtať, či je vhodné túto kozmetiku používať počas dojčenia, konkrétne ide o čistiacu pleťovú masku, ktorá vraj preniká pod kožu... Ďakujem za odpoveď, prajem pekný deň

Milá Ivana,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiaden problém, môžete pokračovať v dojčení bez obmedzení a bez ohľadu na to, kedy ste aplikovali náplasť.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kozmetika s kyselinou salicylovou