Femigard

Lucia    13.04.2020, 22:56

Dobry den,mam 23 mesacnu dcerku, ktoru stale dojcim(v noci nekonecno :),cez den iba na spanok) je podla vas prosim bezpecne uzivat zmes bylin v koncentracii Femigard? Dakujem krasne za odpoved

Milá Lucia,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiaden problém a to ani v prípade, že by sa vaša dcérka dojčila omnoho častejšie, tak ako to pri 2-ročných deťoch typicky býva. Pokračujte v dojčení podľa potrieb bábätka.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok